Dlaczego dobrym rozwiązaniem dla klienta biznesowego będzie Lenovo ThinkPad T14s Gen 3?

Warto wiedzieć, że wybór odpowiedniego laptopa biznesowego z roku na rok jest coraz trudniejszym zadaniem. Renomowani producenci mają bowiem w swoich ofertach wysokiej jakości urządzenia. Jakie aspekty powinno się wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji? Dlaczego bardzo dobrą opcją może być model Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 (który kupisz np. tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5406,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-t-thinkpad-t14s-gen-3.html).

Możliwość pracy z dowolnego miejsca

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że niezwykle lekki oraz smukły Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 jest w najprostszym możliwym ujęciu połączeniem prawdziwej mobilności z wyjątkową mocą. Należy mieć świadomość, że omawiane urządzenie bazuje na technologii Intel® vPro® w standardzie Intel® Evo™. W modelu znajduje się procesor Intel® Core™ i7 12. generacji, a także grafika Intel® Iris® Xe. Godny uwagi jest fakt, że model wyróżnia się na tle pozostałych rozwiązań dostępnych na rynku pamięcią masową nowej generacji. Dzięki temu użytkownik nie będzie miał większego problemu z wykonywaniem poszczególnych zadań. Klienci biznesowi będą mogli doświadczyć bardzo wysokiej wydajności bez względu na miejsce, w którym pracują.

Zdecydowanie większa wydajność

Osoba zainteresowana zapatrzeniem się w urządzenie może wybrać jeden z wielu wariantów wyświetlaczy. Doskonałym przykładem może być ekran OLED do 2,8K z Dolby Vision™, który posiada certyfikowaną technologię Eyesafe®. Użytkownicy będą mieli w ten prosty sposób zagwarantowaną niską emisję niebieskiego światła. Warto wiedzieć, że każdy z wyświetlaczy ma współczynnik proporcji wynoszący 16:10. Klienci biznesowi dzięki temu będą korzystali z większej powierzchni roboczej ekranu. Przedsiębiorca lub pracownicy będą świetnie prezentowali się na wideokonferencjach. Będzie to możliwe, gdyż urządzenie zostało wyposażone w kamere internetową  FHD + na podczerwień (IR) czy system głośników Dolby Audio™.

Produkt stworzony z myślą o osobach pracujących

Należy mieć świadomość, że model Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 posiada praktycznie wszystko, czego będą potrzebować klienci biznesowi, by zostały wykonane zadania służbowe. Godny uwagi jest fakt, że laptop może działać na jednym ładowaniu nawet przez cały dzień. Jeżeli doszłoby do wyczerpania baterii, istnieje możliwość jej naładowania. Producent zadbał także od dużą liczbę portów. Doskonałymi przykładami mogą być Intel® Thunderbolt™ czy HDMI. Urządzenie zostało również wyposażone w funkcje szybkiej łączności np. obsługa 5G w standardzie Sub-6GHz. Nie można oczywiście zapomnieć, że laptop posiada podświetlaną klawiaturę z TrackPoint’em.